Makaleler

WhatsApp Durum Mesajları

WhatsApp Durum Mesajları
WhatsApp Durum Mesajları

WhatsApp kullanıcısı durum mesajları, insanların gün içerisinde mesajlara yanıt verme uygunluğunu belirtmektedir. Aynı zamanda WhatsApp durum mesajları komik, duygusal, uzun veya kısa durum sözleri ile oluşturulur. Anlatılmak istenen uygunluk durumu komik bir dil ile aktarılır veya insanların bilmesinin istendiği bir durum, güzel sözler ile aktarılır.

WhatsApp durum mesajları, güzel ve duygusal sözleri de içerir. Kullanılan güzel sözler ile kimi zaman sevgi ve aşk temalı anlatımlar yapılıp, hissedilen duygular aktarılır. Durum sözlerinde klasik ve kısa sözler kullanılarak, mesajlara gün içerisinde ne zaman cevap verilebileceği de aktarılır.

WhatsApp Durum Mesajları Uzun

WhatsApp için uzun durum mesajları yazılırken komik hikayeler ve sözler kullanılır. Aynı zamanda şiirsel ifadeler ve uzun yazılar ile de WhatsApp durum mesajı oluşturulur. Uzun sözlerde, kişinin hissettiği duygulardan bahsedilir. Kişi hayata dair deneyimlerinden bahseden komik ve duygusal sözleri, durumunu bildirmek için kullanır.

Durum mesajlarında, kullanılan sözler bir kişiye hitaben de oluşturulabilir. Uzun durum mesajı sözlerinde, WhatsApp kullanıcısının sevgiye, dostluğa bakış olan bakış açısı cümleler ile ifade edilebilir. Kişi yaşadığı duygusal veya komik olaylara istinaden, esprili veya ders verici sözcükler ile Whatsapp durum mesajını belirler.

Durum mesajlarında bulunan sözler ile kişi o an durumunun nasıl olduğunu anlatır. Üzgün olduğunu, mutlu olduğunu, sinirli olduğunu, yorgun olduğunu, meşgul olduğunu, çok sevinçli olduğunu, farklı güzel sözler kullanarak belirtebilir. Bu durumlar hakkında yazılan uzun yazılarda, belirlenen durum temaları üzerinden benzetmeler yapılarak, durum mesajları oluşturulur.

WhatsApp Durum Mesajları Kısa

WhatsApp için kısa durum mesajları oluşturulurken az ve öz bir anlatım tercih edilir. Bu durum sözleri kısa ve akılda kalıcı bir anlatım ile oluşturulur. Gün içerisinde sahip olunan uygunluk durumu belirtilir. Bu kısa sözler ile mesajlara yanıt vermeye uygun olunduğu veya uygun olunmadığı dile getirilir.

Gün içerisinde hangi işle meşgul olunduğu aktarılır. Mesajlara cevap veremeyen kişiler, o an mesajlara neden cevap veremedikleri hakkındaki konuyu, WhatsApp durum mesajları bölümünde ifade ederler. Kişinin ona uyuyor olması, işte olması, meşgul olası gibi konular hakkında, kısa sözler yazılarak uygunluk durumu hakkında bilgi verilir.

Kısa durum sözlerinde güzel sözlerde kullanılabilir. Bu güzel sözler sevgiye, aşka, yaşanmış komik bir olaya karşı hissedilen duygusal durumu açıklar. Mutlu olan bir kişi, güzel sözler ile dolaylı yoldan sevgilisine veya arkadaşına seslenebilir. Durum sözlerinde kalıplaşmış komik sözler, set sözler, aşk sözleri, barış ve insanlık hakkında sözler kullanılır.

WhatsApp Durum Mesajları Komik

WhatsApp için Komik durum mesajları yazılırken, gün içerisinde sahip olunan uygunluk durumu ve duygu durumu komik bir dil ile oluşturulur. Kişi yorgun olduğunu, çalışıyor olduğunu komik cümleler ile ifade eder. O an bulunduğu durumu komik benzetmeler ile kurduğu cümleler ile anlatır.

Sosyal medyada kullanılan komik sözleri veya komik hikayeleri WhatsApp durum mesajı kısmına yazar. Komik sözler ile WhatsApp’ta ekli olan arkadaş guruplarına seslenip, durum bildirimi yapılırken arkadaşlara karşı esprili bir tavır takınılır. WhatsApp durum sözleri komik cümleler ile kurularak, yaşanılan kötü ve olumsuz bir durumun kafaya takılmadığı ve esprili bir dil ile karşılandığı da belirtilir.

WhatsApp Durum Mesajları Duygusal

WhatsApp için duygusal durum mesajları yazılırken kısa veya uzun sözler seçilir. Uzun sözlerde yaşanılan durum ve bu durum karşısında takınılan tavır belirtilir. Kısa sözlerde ise yaşanılan durum hakkında duyulan üzgünlük, kırgınlık, sevinç veya mutluluk ifade edilir.

Bir insana karşı hissedilen sevgi, o gün yaşanan olumsuz bir olay sonrası gelinen durum, kısa ve uzun sözler ile yazılabilir. WhatsApp durum mesajları anlamlı cümleler ile oluşturulup, duygusal etkiler bırakan bir olaya karşı oluşan tutum hakkında bilgi aktarılır. Whatsapp durum mesajları ile, kişi kendi durumuna göre önemli olan ve önemsiz olan kavramları güzel sözlerle, sitem sözleriyle, duygusal sözlerle, hayata karşı tutumu anlatan sözler ile ifade eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı