Makaleler

Resimli Söz Oluşturmak

Resimli Söz Oluşturmak
Resimli Söz Oluşturmak

Resimli Söz Oluşturmak

Günümüzde internet ortamından mesaj vermek çok daha önemli hale gelmiştir. Bunun için kişiler çeşitli resim sözler yapmaya çalışmaktadır. Peki, resimli söz oluşturmak isteyenler bunu nasıl yapabilirler? Günümüzde bazı platformalar resim söz oluşturmak için özel panellere sahiptir. Bu sayede istenen resimli mesajlar çok daha çabuk hazırlanmaktadır. Yani, bir Photoshop programı kullanarak uzun zamanlarda hazırlanacak olan görseller, bu programlar sayesinde saniyeler içinde oluşturulmaktadır. Bu amaçla hazırlanmış internet siteleri içinde bütün materyalleri bulmak da mümkündür.

Resimli Söz Oluşturmak Nasıl Olur

İstediği güzel bir mesajı güzel bir görselle süslemek, çoğunluğun tercih ettiği bir şeydir. Bunun için internet ortamlarında çeşitli fotoşop programları bulunmaktadır. Ancak bundan çok daha pratik yöntemler de geliştirilmiştir. Saatler süren bir fotoşop işlemini dakikalar hatta saniyeler içinde yapabilmek çoğu kişi için daha pratiktir. Bu amaçla tasarlanmış olan bir internet sitesi içinde kendi yazdıkları sözler ve buldukları görsellerle resimli söz oluşturmak isteyebilirler. Bunun yerine her şeyi hazır kullanmayı da tercih edebilirler. Bu durumda işleri çok daha hızlı olacaktır. Ancak kendi görsellerini ve mesajlarını kullanmak isteyenler öncesinde bir yazım süreci geçireceklerdir. Ayrıca doğru görseli bulmak için de araştırma yapacaklardır. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra ise istedikleri görsel içerikli mesajı oluşturabileceklerdir. Peki, bunu hangi site üzerinden yapabilirler?

Resimli Söz Oluşturmak İçin Kullanılacak Site

Yapılacak olan tek şey, size zaman kazandıracak ve istediğiniz mesajı hızlıca hazırlayabileceğiniz bir sitedir. Bu sitenin adı da GuzelSoz.com olarak bilinmektedir. Resimli söz oluşturmak için yapmanız gerekenleri şöyle anlatabiliriz: Site içinde bulunan güzel ve anlamlı sözleri inceleyerek istediğiniz sözü seçebilir ve ardından istediğiniz görselle birleştirebilirsiniz. Bunun için site özel bir panel tasarlamıştır. Yazının giriş kısmında bahsedildiği gibi bu panelden çok hızlı bir düzenleme yaparak istediğiniz gibi bir söz tasarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, sitenin adresine giderek özlü sözler, atasözleri ya da mesleklerine göre sözler bulmak olacaktır. Bunları istediğiniz etkiyi verecek görsellerle birleştirerek harika bir mesaj oluşturabilirsiniz. Site içinde yer alan çok sayıda sözden bir tanesi illa ki istediğiniz görsel içerikli mesaj için uygun olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı