Makaleler

Özel Gün Mesajları

Özel günlerde yazılabilecek mesajlar, özel günlerin unutulmamasını sağlar. Bayramlar ve kutlamaya değer önemli tarihlerde sevdiklerinize attığınız özel gün mesajları ile hem bu günlerin yaşatılmasını hem de sevdiklerinizi de unutmadığınızı onlara hatırlatabilirsiniz. Bir günü asıl özel kılan, başkaları ile paylaşıyor oluşunuzdur.

Günlük hayatın stresli halinde görüşmeye her zaman fırsat bulamadığınız sevdiklerinize onların kalbinizdeki yerini fark ettirmenin en güzel yollarından bir tanesi yazdığınız mesajlar ile sevginizi göstermektir. Önem arz eden bir günü unutmamış olmak, o günün sizden sonraki nesillerce de unutulmamasını sağlamak için gereklidir.
Özel Gün Mesajları

Komik Özel Gün Mesajları

Unutulmadığınızı gösteren bir özel gün mesajını esprili bir hale getirmek, kutlama bilincini bir üst seviyeye taşıyacaktır. Komik özel gün mesajları ile sevdiklerinize hem unutulmadıklarını fark etmenin mutluluğunu yaşatabilir hem de yüzlerinde güzel bir kahkahaya sebep olabilirsiniz.

Özel günlerin en güzel yanı, mutluluğun paylaşılması ve paylaşıldıkça çoğalmasıdır. Her zaman sevgiyi gösterebilmek mümkün olmasa da birini güldürebilmek de en az sevgi sözcükleri kadar etkilidir. Kutlamaların ve iyi dileklerin etkisi tebessümler ile artar. Bir tebessümün huzuru hem mesajı gönderene hem de mesajı alana yansır.

Özel Gün Teşekkür Mesajları

Sevdiklerinizin size gönderdiği özel gün mesajları için güzel bir cevap yazabilmek önemlidir. Özel gün teşekkür mesajları tüm iyi dileklerin aynı şekilde karşı taraf için de dilenmesi anlamına gelir. Bu yüzden bir mesajı cevapsız bırakmamak ve keyifli bir teşekkür ile taçlandırmak gerekir.

Edeceğiniz teşekkürler, sizi özel günlerde unutmayan yakınlarınız için kıymetlidir. Sevginin ve saygının karşılıklı oluşunu ifade eder. Bu durum iki insan arasındaki sevgi ve muhabbetin uzun süreler devam etmesini sağlar.

Özel Gün Aşk Mesajları

Birçok farklı özel gün sevdiklerinizi hatırlamak için farklı bahaneler sunar. Bu özel günler arasında insanın aklına ilk olarak en çok sevdiği insan gelir. Duyguların en yücesi olan aşk, hatırlanmayı ve karşı tarafa bu aşkın hissettirilmesini gerektirir. Bu yüzden özel gün aşk mesajları sevgilinizi, eşinizi diğer tüm mesajlarınızdan daha çok mutlu edecektir.

Aşkı ifade etmek için insanlığın var oluşundan itibaren birçok yol denenmiştir. Tüm bu yolların sonu ise güzel kelimelere ve cümlelere varmaktadır. Söylediğiniz sözlerin etkisi ile hissedilen duygular da yoğunlaşır ve sevilen gördüğü değeri fark etme şansı bulur. Herkes sevildiğini hissetmek ister.

Aşk Sözleri

Aşk; bir pazar sabahı yapılan uzun ve sohbetli bir kahvaltıdır, uzun zamandır görülemeyen sevdiğine kavuşmaktır, uzun ve karanlık gecenin ardından doğan güneştir. Herkesin anlattığı, yaşamayanın anlayamadığı aşk; hayatın kendisidir. Detaylarda, küçük ama etkili farkındalıklarda gizlidir.

Sevdiğinize söyleyeceğiniz aşk sözleri, aşkınızı büyütür ve yüceltir. Duyguların karanlık dehlizlerinde bir yudum su gibidir. O yüzden aşk, dile getirilmek ister. Bir günün sonunda da bir ayrılığın kavuşmasında da kelimelerle ifade edilmek ister.

Hediye Kutusuna Yazılacak Notlar

Özel bir günde sevdiğinize aldığınız bir hediye ve hediyenin üzerine yazacağınız özel gün mesajları, onun kalbindeki yerinizi sağlamlaştırmanın en güzel yollarından biridir. Aldığınız hediyenin maddi değeri veya büyüklüğü fark etmez, hediyeyi anlamlı kılan şey gönlünüzden akan kelimelerdir.

Hediye kutusuna yazılacak notlar en az hediye kadar değerlidir. Çünkü yazılanlar sevginizi ifade etmek için sizin seçtiğiniz sözcüklerin bir araya gelmesidir. İfade edilmesi, kelimelere dökülmesi sevgiyi daha güçlü hale getirir. Her ne kadar sevginiz hissedilebilir olsa da insan kimi zaman bunu duymak, işitmek, görmek ister. Bu yüzden kelimelerin gücüne ortak olmak gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı