Makaleler

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları
Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları, kişilerin hayatlarında belki de o yaş için alacakları en güzel hediyedir. Her zaman sizin yanınızda olamasa da her zaman kalplerinde olduğunu bildiğiniz kişiler tarafından gönderilen bu mesajlar, çoğu zaman alınan en pahalı hediyeden bile daha güzeldir. Doğum gününde maddi olarak bir anlam ifade etmese de atılan iki satırlık cümleye düşer insan çoğu zaman. O kadar kıymetli olur ki bu sözler, çoğu zaman öpüp saklamak istersiniz onları. Karşısındakinin gönlünde tam anlamıyla çiçek açtıran doğum günü mesajları, atılan kişiyi tam anlamıyla mutlu eder.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajlarını kısa atmayı tercih eden kişiler genellikle insanın en sevdikleri ve en yakınlarıdır. Öyle laf kalabalığına ihtiyaç duymaz bu insanlar. Hayatınız neredeyse her evresine tanık olmuşlardır belki de bu yüzden sizi en çok neyin mutlu ettiğini onlar bilir en iyi. Kimi zaman en yakın dostunuz kimi zaman ise canınızdan öte sevdiğiniz insanlar tarafından yollanır bu kısa doğum günü mesajları. Ama içinde anlatılamayan öyle derin duygular vardır ki bu duyguların en ustaca saklanış biçimidir bu mesajlar. Kısa ve anlamlı olarak yazılan bu mesajların dili olsa belki de destanlar kadar tutar. Ancak sıradan kalıplara bağlı kalınmadan yazılan bu mesajlarda naif bir incelik de her zaman göze çarpar.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anlamlı doğum günü mesajları, içten kopup gelen belki de kişiyi en fazla duygulandıracak mesajlardır. Sahte yüzlerden uzak en candan içeriğe sahip olan anlamlı doğum günü mesajları, kimi zaman en yakın dostunuzdan, kimi zaman sevdiğinizden kimi zaman ise ailenizden gelir. Günlük hayatın rutininde dahi sizleri unutmadan belki de kılı kırk yararak atılan bu sözler, tüm mutlulukları size bir an da yaşatır. Belki de en ihtiyaç duyduğunuz anda gelen bu mesajlar sayesinde hayata yeni bir umut penceresinden bakma fırsatı yakarsınız. Çoğu kişinin kaybettiği hayat enerjisini siz bu mesajlarla bir anda geri kazanırsınız ve hayatınızın rayına oturmasına zemin hazırlarsınız.

Duygusal Doğum Günü Mesajları

Duygusal doğum günü mesajları hissettiklerini mesaja sığdırmaya çalışan kişilerin belki de düştüğü en büyük yanılgıdır. Ne kadar süslü kelimelere sığınırlarsa sığınsınlar duygularını belki de tam olarak ifade edemeyeceklerdir. Çünkü hisler kalpten gelen en güzel sözlerdir. Bir nebze de olsun karşısındaki kişiye onu ne kadar sevdiğini ya da ne kadar değer verdiğini göstermek isteyen insan duygusal doğum günü mesajların gölgesine sığınır. Ancak unutulan bir detay vardır. Duygusal olarak yazılan her mesaj aslında sizin en duygusal mesajlarınızdır ve laf kalabalığına gerek yoktur. Gerçekten kalbiyle hissedenler bunu anlarlar. Ruhun en derinlerine işleyen bu mesajlar, net cümleler ile ifade edilen belki de en duygusal doğum günü mesajlarıdır. Kimi zaman en sevdiğiniz kişiden gelen sade ancak anlamlı mesajlar, sizin için belki de en duygu dolu mesajlar olabilir.

Uzun Doğum Günü Mesajları

Uzun doğum günü mesajları, karşısındaki insana belki de onu ne kadar önemsediğini göstermek için yazıldıkça yazılmak istenen mesajlardır. Uzun doğum günü mesajları aslında en çok içinde yaşanmışlıkları barındıran ve ne kadar az anlatılmak istense de kendi kendisine dolan paragraflardan oluşur. Hayatta sizi en fazla tanıyan insanlar, nadiren de olsa sizlere uzun doğum günü mesajları gönderiyorsa eğer size nasıl hissettiğini detayıyla anlatmak istiyordur belli ki. O yüzden uzun doğum günü mesajlarını birkaç defa okuduğunuzda her seferinde farklı bir anlam bulursunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı