Makaleler

Fenerbahçe Sözleri

Fenerbahçe Sözleri
Fenerbahçe Sözleri

Fenerbahçe takımı sözleri, Fenerbahçe taraftarı tarafından yazıldığı gibi, Fenerbahçe spor kulübü tarafından da yazdırılmaktadır. Taraftarlık duygusunun en yoğun yaşandığı kulüplerden bir tanesidir Fenerbahçe takımı. Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazabilmiş kulüplerdendir aynı zamanda.

Takımdaşlık duygusu dünyanın en güzel duygularından bir tanesidir. Aynı renkleri sevmek aynı takımın kazanması için bağırmak yani bir bütün olabilmek için yazılmıştır çoğu Fenerbahçe sözleri.

Taraftarlar da gönül verdiği kulüpleri için sözler yazmışlardır. Büyük statlardaki büyük kalabalıkların hep bir ağızdan haykırarak söylediği sözlerdir bu sözler. Fenerbahçe sözleri kulübün mazisini, büyüklüğünü, kültürünü yaşatmaktadır.

Fenerbahçe sözleri, 100 yılı aşkın bir kültürü de barındırmaktadır kendi içerisinde. 112 yıllık yaşanmışlık ile geçmişten günümüze gelmiştir bu sözler. Geçmişte olduğunu, gelecekte de var olacağını bilen kişilerin takımlarıyla duydukları gururu anlatır en güzel Fenerbahçe sözleri.

Fenerbahçe Şarkı Sözleri

Fenerbahçe kulübü, Türk spor tarihinin en önemli lokomotiflerinden bir tanesidir.  Bu büyüklüğünde kazandığı başarılar kadar, kendi takımı ve taraftarları arasındaki organizasyonlar da etkili olmuştur.

Fenerbahçe spor klübü de diğer büyük kulüpler gibi kendi organizasyonu içerisinde şarkılar yazmıştır.  Taraftarlar arasında bestelenen besteler de zamanla Fenerbahçe spor kulübüne mal edilerek şarkılaştırılmıştır. Bazen aşk şarkıları dahi Fenerbahçe taraftarları tarafından Fenerbahçe’ye atfedilmiştir. En büyük aşkları olan Fenerbahçe’yi bu şarkılarla anarak stadyumlarda , sokaklarda sevgilerini haykırmışlardır.

Fenerbahçe aşkını iliklerine kadar hisseden bestekarlar da vardır. Bu sanatçılar Fenerbahçe şarkılar sözleri ile anlatırlar Fenerbahçe sevgilerini. Hafızalara kazınmış besteleri yazan büyük bestekarlar, bu besteleri bir beklentileri olmadan tamamıyla taraftarlık ve takımdaşlık duyguları ile yazmışlardır.

Fenerbahçe Taraftar Sözleri

Fenerbahçe takımının mabedi Kadıköydür. Fenerbahçe’nin stadı da, İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunmaktadır. Fenerbahçe taraftarları, anlamlı Fenerbahçe sözleri ile Kadıköy sokaklarını her maç günü inletmektedir. Fenerbahçe standında bu sözler, her maç gününde şenlik havasında söylenmektedir. Kazanılan her maçtan sonra taraftarlar yaratıcılıklarını da konuşturarak Fenerbahçe’nin kahramanlıklarını anlatmaktadırlar.

Fenerbahçe taraftarlarının sözleri bazen de karşı takımın taraftarları ile yapılan sözlü atışmalardan da ortaya çıkmaktadırlar. Daha önceden planlanmamış taşlama şeklinde ortaya çıkan bu sözler, taraftar gruplarının yaratıcılığını da ön plana çıkarmaktadır.

Fenerbahçe Mesajları

Fenerbahçe taraftarları, Fenerbahçe ile kalkıp Fenerbahçe ile yatmaktadırlar. Doğum günü mesajı attıklarında  bile Fenerbahçe aşkını dile getirmekten vazgeçmezler. Fenerbahçe’nin özel günlerinde  kısa ve öz Fenerbahçe sözleri atarlar birbirlerine. Fenerbahçeliler için Fenerbahçe sadece bir futbol takımı değil, bir hayat biçimi olmuştur.

Fenerbahçe taraftarları sevgililerine sevgilerini dile getirmek için mesaj attıklarında dahi Fenerbahçe aşkını dile getirirler. Evlilik teklifini statta yapmak çoğu Fenerbahçe taraftarının en büyük hayalidir. Çünkü kalplerinde artık iki aşk vardır; biri sevgilileri diğeri ise Fenerbahçe’dir.

Fenerbahçe taraftarları için Fenerli bir sevgilisinin olması, Fenerli bir arkadaşlarının olması onlar için büyük bir avantaj demektir. Takımdaşlık duygusu ile Fenerbahçe’nin yenildiği günde beraber üzülmek, yendiği günde de beraber sevinmek demektir bu onlar için. Yenilgilerinde birbirlerini teselli edecekleri, yendiklerinde ise coşkulu naralar atarak bu zaferi taçlandıracakları bir dostluk veya aşktır.

Fenerbahçe Whatsapp Sözleri

Fenerbahçe taraftarı için yaşamak Fenerbahçe’dir. Fenerbahçe ile yatılır, Fenerbahçe ile kalkılır. Fenerbahçe ile başlanan gün daha güzeldir. Fenerbahçe ile yatılan gün değerli geçmiş bir gündür. Hele bir de o gün Fenerbahçe’nin maçı varsa, o gün bir bayram günüdür. Fenerbahçe sözleri ile takımının yanında olacağı gündür.

Maç günü Fenerbahçe taraftarları, Whatsapp profillerinden sosyal medyalarına kadar her yeri Fenerbahçe ile donatırlar. Fenerbahçe sözleri Whatsapp duruma yazılabilecek bir durum , arkadaşlarına atılacak bir mesaj demektir. Bazen de yenilen takım taraftarlarını sinir etmek için bulunmaz bir fırsattır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı