Seçilmiş Sözler ve Mesajlar

107 sayfadan oluşup toplam 1088 tane güzel söz bulunmaktadır.


Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum soru sorma cevap vermiyorum bildiğim tek şey seni seviyorum.
ben seni öyle çok sedimki, bakarken elin ayağım titrerdi ama sen; onun la hayatını yaşadın ben sadece hayal kurdum bizim hayalimizle yaşadım.
Ben seni sevdim sen başkasını sevdin ben ne yapayim şimdi ölümi bunumu istiosun..
HANİ GÖZLER VARYA SÖZLERİ ANLATIR HANİ SÖZLER VAR YA GÖZLERİ AĞLATIR HANİ ANLAR VARYA DEĞERİ GEÇ ANLAŞILIR BİR DE AŞK VARYA SENİ BANA ANLATIR.
Sabahlari erken uyaniyorum diyi deli diyorlar aptallar gece ruyamda seni gördüğümü bilmiyorlar?
Yalnızlıksa seni korkutan korkma ben hep yanındayım ama yalnız kalmaksa istediğin iste o zaman kork çünkü seni asla yalnız bırakmayacagım CANIM
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?
BEN DÜNYA İÇİNDE KÜÇÜK BİR NOKTA GİBİYİM SEN İSE KALBİMİN İÇİNDE TEK BAŞINA KENDİN BİR DÜNYASIN... GÖZ NURUM
Sevmesini Bileceksen Her Kahrımı çekeceksen canın gibi seveceksen yüreğinde sakla beni, Eğer pişman edeceksen aşIk edip gideceksen yüreğinden sök at beni. işte benim aşkım böyle sende maksadını şöyle ben anlattım sen dinledin SÖZÜM BİTTİ KARAR SENDE.
Bir yar gelse başım üstüne, sadece onun için yaşardım bu acımasız hayatta.
BENİ HATIRLAMAK İSTERSEN KURUMUŞ BİR AĞACA BAK KIRILAN DALLAR ÜMİTLERİM DÖKÜLEN YAPRAKLAR GÖZ YAŞLARIMMM
Uçaktan düşenin parçası bulunur ama gözümden düşenin zerresi bulunmaz.
Yele verdim düşlerimi bu aşktan eser kalmadı, hep harcadık gülüşlerimizi bu gözlerde iz kalmadı.
Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim acar açmaz duyayım kökünü. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.
Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir iştiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.
Bir gelde gor bu genci 20 oldu bak yasim, fakat tam 50 yasinda damlayan bu goz yasim.
Aşk bir su dur iç iç kudur, aşk bir kazık oturma popona yazık:)
Kimi seviyorsun söyle benden güzelmi gözleri ben gibi koyukahverengimi şunuda sorayım oda ben gibi ömürlük sever mi? (SEDA SEMİHA HAFİZE)
Bir göz göze neyi anlatır bilmem ama bir söz bir gözü yıllarca ağlatır
Sahibinden Satılık: 2 ya da 3 kez kullandığım vicdanımı satıyorum. Artık kullanmama kararı aldığım için en yüksek teklifi veren kullanıcıya vicdanımı cam kavanoz içerisinde teslim edeceğim. Üstelik kargo parasını da ben veriyorum! Daha ne olsun çok ucuza vicdan sahibi olabilirsiniz.
Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Sponsor Bağlantılar