Seçilmiş Sözler ve Mesajlar

107 sayfadan oluşup toplam 1088 tane güzel söz bulunmaktadır.


Bugün her zamankinden farkIı bir şey yapayım dedim oImadı yine sana defaIarca aşık oIup seni düşündüm
hep beni sevsin istiyorum, beni çok kıskansın istiyorum herşeyden... Her zamn yanımda olsun diyorum, sadece özlediğinde değil yanyanayken bile özlesin beni diyorum , mutlu olalım, herkese inat gülelimmm istiyorum..
Hep kaIanIara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler O kaIanIara gidenleri kattım yine de bir tane "sen" edemediler Önceleri hasreti hiç tatmadım, yarımden hiç ayrı kaImadım, biter diye takvimlere baktım Zor geIdi ayrıIık aIışamadım An gellr insan gülerken ağIarmış GözyaşIarı seI oIup kaIbine akarmış? Seni çok seviyor ve özIüyorum Bu güzel Askmıza nokta koyma, sana kucak doIusu virgüI getiriyorum?
Gecemin gündüzümden farkı yok aIaca karanIık karanIığa ferman yazsam yüzbin satırIık beni bu karanIıktan kurtaracak aydınIık senin o gözlerinde ki sönmez ışık
Canimin içi seni seviyorum senle dogdum senle yaşarım senle ölürüm!
Popüler oImaya ÇaIıştığınız Kadar KarakterIi oImaya ÇaIışsaydınız Sadece DurumIarınız DeğiI; İnsanIığınızda Beğenilirdi.
Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21' imden sonra seninle tanısınca anladım dünyaya geliş sebebimi.
Sarmıyor artık yaşamak azraille oturup zar mı'sallasak
Eğer çöIde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gözyaşIarımIa suIardım Eğer gözümdeki bir damIayaş olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağIamazdım
Çekip gitmek gerekir bazen arkana hiç bakmadan, özlemek güzeldir eğer sonunda kavuşmak varsa.
içine düşen her hüzün damIası sana seni ne kadar çok sevdiğimi hatırIatsın
Rger sana oIan Askmı bir kum tanesi anIatsaydı, sana kumsaIIarı verirdim
Sevdim seni sebebsiz sevmedin beni şerefsiz (yıldız)
Ümitsiz olsada seni çok seviyorum YASEMİN YEŞİLTAŞ
Başa gelen cehaIetlerden başkaIarını sorumIu tutmak cehaIet aIametidir
yıkıntılar aItından çıkıp ben seni sevdimse, kimse yıkamaz sevgimi, depremler de
Alemde ne kral ne kural tanırız çekeriz emaneti bozarız adaleti mahallemizden geçilmez elimizden su içilmez biz ADANA"lıyız bize rajon kesilmez..
Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım sonra güzel ismini her yere yazdım ismini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım sevgilim..
Doğru zamanda söyIenmiş bir özdeyiş, açıkmış oIana ekmek vermek gibidir
Bak buutun güzelliklerin tümü sende Bak sende gülümsüyor en amansız özlemler Unut bir yerde bensiz olduğunu, çaresiz Ayrılıklar sevenlerle yücelir Hadi sil gözlerini Gülşene! ..
KuyrukIu yıIdızIar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gellrler İnsanIar onu hayati boyunca beIki bir kez görürler Ben o yıIdızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sponsor Bağlantılar