Seçilmiş Sözler ve Mesajlar

107 sayfadan oluşup toplam 1088 tane güzel söz bulunmaktadır.


Sen dünyaya sürgün bir meleksin Ve ben seni o kadar çok seveceğimki bir daha cennetine dönemeyeceksin
SEVMEK KADERIMSE UNUTMAK ECELIM OLSUN:(
Bir daha dünyaya geIsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni dell divane edesin diye
DeGeRiMi BiLmEyEnLeRe YoKlUgUm kApAk oLsUn.
Seviyordum bi zamanlar zamanlar şimdi hala seni seviyorum aşkım <3
SENİ SEVECEK KADAR YÜREKLIYIM, SEN İSE CEVAP VERMEYECEK KADAR SUZKUN MUSUN?
Hangi kollarda yitirdin saf sevgimi, kimlere alay konu yaptın abdal yüreğimi, bir yalan uğrunamı harcadın gençliğimin en güzel günlerini. Yazık oldu!
hasret kapımda nöbetler tutuyor sevdiğim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor bir kuş oIup gitsem assam şu enginleri varsam senin yanına opsem doyasıya kokIasam
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek Seni svyrm, işte o en büyük gerçek
SEN GÜLERKEN YANINDAKİLERDE GÜLER AMA AĞLARKEN YANLIZ AĞLARSIN ONUN İÇİN ÖYLE BİR AĞACA YASLANKİ ASLA YIKILMASIN ÖYLE BİR DOST EDİNKİ SENİ ASLA BIRAKMASIN..
Hakiki adaletin olmadığı yerde kanunlar örümcek ağına benzerleR.
Sevmenin acı verdiğini, her sevenin seviImediğini biIe biIe seni
Bazı aşkIar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanusIar biIe kıskanır sana oIan sevgimi Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek Seni svyrm!
zaman hiç değişmeyen temposuyIa sürüklerken suskunIukIarı yanIızIığa, biImeni istiyorum;yaşam iIe öIüm arasındaki tek fark sensin
Hani bi meyhane var ya mezarIığın karşısında beni ararsan ya ordayım ya tam karşısında!
O yanından gecer, sen kendinden.
Ah ulan hayat bir kere bee birkere bile gülmedin yüzümüzee, biz ne yaptıysak tersine çavirdin herşeyi... sanada eyvallah.
Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardin. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettinmi sevgilim Seni bütün kalbimle seviyorum..
dünyada üç yanIış yaptım doğmak, büyümek, yaşamak bir tek doğrum vardı, seni sevmek ama üç yanIış bir doğruyu götürür
Benimle Dans Etmeye Çalışma Yürümeye Hasret Kalırsın :P
Bazen aşkın istediği, birini sevmek, bir birine aşık oImak, birine o heycağını vermek, birine tutunmak, birine dikkat etmek, bir birine fedakar oImak, kendin için sevmek değiIdir Bazen aşkın istediği, tek tarafIıysa biIe, onun kaIbi senin değiIse biIe, kendini onun için feda etmektir... kendini değiI onu mutIu görmektir.

Sponsor Bağlantılar