Dostluk Sözleri, Dostluğu Anlatan Sözler
Dostluk Sözleri
Dostluk Sözleri
Sayfada en güzel dostluk sözleri yeni dost sözleri kısa dostluk sözleri ve dostlukla ilgili güzel sözler hazırlandı

Kalbimde 3 oda var. biri ANNEm biri sevdiğim biride zor günümde yanımda olan DOSTLAR için.

HİÇ BİR ZAMAN DOSTLARIMI SATMADIM ÇÜNKÜ YA PAHA BİÇİLMEZDİLER YADA BEŞ KURUŞ ETMEDİKLERİ İÇİNDİR.

sen hayata ne verirsen hayatta sana onu verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana sen gibi değerli tatlı iyi kalpli bir dost verdi

Birçok kişilerin gerçek dost aradiği günümüzde,bazılarinin sahip olduğu dostları kaybetmeye çalışmaları,aklın karı değil zararıdır.

Dostlukta davranış önemlidir, ardından sözler gelir. Davranışa göre doğan sözlerdir. Bazen ayrılık bazen barışma ama en önemlisi aydan da parlak olan dostlarımıza değer vermektir.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan..

Soyleme Sırrını Dostuna Dostunun Dostu Vardır Söyler Sırrını Dostuna..

DOST BAZEN MİNİK BİR KUŞ BAZEN VAR OLMAYAN SEVGİLİ, KİMİ ZAMAN SAKSIDA BİR ÇİÇEKTİR, AMA ASIL DOST SENİ SENDEN ÇOK SEVENDİR..

Senin O minicik kaLbin varya Benim Kocaman Dünya.

Dost dediğin arkandan oyunlar oynamıcak dost dediğin iyi günde değil kötü günde yanında olacak.

Seni kendime dost seçtim haberin olsun başkasına söz verme.

Özür dilemektense hata yapmak çok daha iyidir.

Dost bulmanın yolu dost olmaktan geçer dost olmanın yolu ise insan olmaktan geçer

Dostlar denıiz kenarında topladığım taşlara benzer,bazıları atarsın,bazıları atarsın bazılarınıda atmaya kıyamassın

Meltem rüzgarlarıyla yüreklerimiz de esmekte Isıtmakta yüreklerimizi sımsıcak tatlı gülümseyişiyle Sarmalar tüm benliğimizi sonsuz sevgi çemberiyle Rüyalarımızı süsler şiir gibi sesiyle Anlatılamaz ki o güzel dostluğun…

Dost dedigin sen cesurken vardır senin devamın niteligindedir sen yoksan dostlar anlamsızdır

İyi bir dost, çıkmazlarında sana açılan temiz bir kapıdır. Senin sıkıntılarını alır, yalnızlığının canına okur.. Dostun varsa çok ZENGİN’sindir..

Kalp her zaman atar ama unutmaki sizi dostunuz kalbinden silip atamaz:)

AnLaMsiz hAyatiN rüzqariyLa savruLduK dört b!r yaNa aMa uNutMadik h!c b!r zaMaN aNLaMsiz hayatiN !c!Ndek! aNLamLi !NsaNLari …!

Beni tanımak istiyorsan beni benle yaşa…

İnsan vurulunca değil unutulunca kahrından ölür biz sevdiklerimizi kır çiçeği gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreyimzde saklarız.

Yüzde ısrar etme doksan olur doksan da olur insan dediğin noksanda olur bir ben varım deme yoksan da olur dostunun kuyusunu kazan dosttan da olur.

Yaşamak UMUT İster, Umut SEVMEK İster, Sevmek YÜREK İster, Sizin Yüreğiniz Ne İster BiLmem Ama, Bendeki Yürek DostLarımı,AbiLerimi,KardeşLerimi; Hep MutLu Görmek İster..

Kalp beyine sormuş; dost unutulurmu ? beyin cevap; vermiş nasıl dost ? kalp cevaplamış; ebedi dost, beyin cevap; vermiş hafıza var oldukça unutulmaz.

Facebook'ta paylaş

 Yorum Yap


(c) 2014 - güzel söz