Bayram Mesajları, Kısa Bayram Kutlama Mesajı
Bayram Mesajları
Bayram Mesajları
Sayfada kısa bayram mesajları bayramlarda sevdiklerinize en güzel bayram mesajları bayram mesajı buyrun

Bütün dini ve milli bayramlarınızı en içten duygularımla kutlar nice bayramlara.

Allah sana şeker bana para versin bayramın mübarek el öpenlerin bol olsun.

Huzurlu sağlıklı ve sevgi dolu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Rabbim bu bayram yüreği acılı gözleri yaşlı mazlumların yüzlerinde güldür.amin. bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Allahın izniyle güzel mutlu hayırlı bir bayram geçirmenizi diler bayramınızı kutların

Eviniz huzurlu aileniz mutlu kalbiniz umutlu bayramınız kutlu olsun

Unuttuklarını anımsa, kaybettiysen ara, özlediysen git bul, kırdıysan af dile, kırıldıysan affet, seviyorsan şöyle çünkü bugün bayram! hayırlı bayramlar dileğiyle.

Ateşin yakamadığı ibrahm i, kuyunun boğamadığı yusuf u, bıçağın kesemediği ismail i, koruyan rabbim sizide korusun bayramınız mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda. ramazan bayramın mübarek olsun!

Gül-i muhammed-i olanlara selam olsun. selam diyarından geçenlere bahar olsun. gönlü hazan olanların gönlü gülistan olsun. mübarek kandılınız kutlu olsun.

Bugün yüzünüz öpülmekten solsun mideniz beş kilocuk şekerle dolsun cüzdanınızı mahalle bücürleri soysun bayramınız kutlu mutlu ve tüm sevdiklerinizle olsun.

Bayram geçti ama, harkrze bayramı mübarek olsun

Fani dünyanın padişahı değiliz, biz gönül hırkalarını yamar giyeriz, biz dostlarla ağlar dostlarla güleriz, biz sevdiklerimize nice bayramlar dileriz

Sevmek sevilene en güzel duadir.yağmur toprağın güneş gecenin duasıdır.ey yüreği güzel mühhabbetine doyulmaz gönül dostum duam sanadır. bayramın mübarek olsun

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel dilekler tutulur güzel insanlara yollanır sevgi dolu nice bayramlara

Bayramın en içtenlik dileklerimle kutlu olsun ailen ile nice mutlu bayramlar geçirmeni temenni ederim.

Çocuktuk, bir bayram mesajı ile mutlu olduk.büyüdük o günleri arar olduk. zamana direnir oldu bayramlar. yinede güzeller ve ıyıkı varlar. mutlu bayramlar.

Ateşin yakamadığı ibrahm i, kuyunun boğamadığı yusuf u, bıçağın kesemediği ismail i, koruyan rabbim sizide korusun bayramınız mübarek olsun.

Dertler kum tanesi kadar küçük sevinçler nisan yağmurları kadar bol olsun kurban bayramınız mübarek olsun.

Müslümalığın demode, türklüğün suç olduğu bu dünyada ; inadına türk, inadına müslüman olanların bayramı kutlu olsun.

Bayramını kutlamayı bahane edip geldim kapına aslında ben senin bayramını değil 40 senedir bana olan aşkını kutlamaya geldim. ama genede bayramın kutlu olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda. kurban bayramın mübarek olsun!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz cossun. kurban bayramınız hayırlara vesile olsun.

Facebook'ta paylaş

 Yorum Yap


(c) 2014 - güzel söz